Anasayfa » İade ve Geri Ödeme

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
 

Satın aldığım ürünü www.hediyelikesya.com.tr iade edebilir veya değiştirebilir miyim?

www.hediyelikesya.com.tr adresinden satın aldığınız ürünlerin değişim ve iadesi mağazalardan yapılmamaktadır. Yine www.hediyelikesya.com.tr online mağazadan değişim ve iade yapılmaktadır. İade için gönderdiğiniz kargo elimize ulaştığında işleme alınacak ve tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılacaktır. Hesabım kısmından iade talebinizi takip edebilirsiniz.

İade Koşulları ve Bilgilendirme

1-    Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde iade veya değişim yapabilirsiniz.

2-    Ürünlerin kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanması gerekmektedir, yeniden satılabilirliği bozulmuş ürünler iade kabul edilmez.

4-    Değişim yapılmış bir ürünün tekrar değişimi ya da iadesi yapılamaz.

5-    Değişim işleminde kargo ücreti alınmamaktadır ancak iade işleminde kargo ücreti iade ücretinden düşülerek hesabınıza yansımaktadır.

6-    Faturası olmayan ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Kargonuzu teslim alırken mutlaka içinde fatura olup olmadığını kontrol ediniz.

7-    Teslimat adresi Türkiye dışında olan ürünler için iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır.

 

İade Süreci ve Ücretin Hesaba Yansıması

İade edilen ürün bize ulaştıktan sonra kontrol edilerek iade süreci başlatılır. Ürün incelenme aşaması ile iade onayı ve işlemin tamamlanma süresi en az 3 en fazla 15 gün sürebilir.

Ürün iade şartlarına uygun olması durumunda, ürün bedelinin ödeme yaptığınız şekliyle size iade ediyoruz. Havale ile ödeme yapmanız durumunda sizden ilgili bilgiler talep edilerek ürün bedeli hesabınıza yatırılacaktır. Kredi kartı ile ödeme yapmanız durumunda; ürün bedeli kartınıza iade edilecektir. Bankanızın bu bedeli hesabınıza yansıtması 15 günü bulabilir. Bu sürecin www.hediyelikesya.com.tr ile bir ilgisi yoktur.

İade Kapsamı Dışındaki Ürünler

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan ürünler, müşterilerin kendi talebiyle üzerinde değişiklik yapılmış, müşteriye özel tasarlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmez.

İadeyi Hediye Çekine Çevirme

Dilediğiniz taktirde, ürün ücretini www.hediyelikesya.com.tr üzerindeki hesabınıza hediye çeki olarak tanımlatabilir ve istediğiniz bir alışverişte kullanabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır